LIVE TV

Zaimina del për herë të parë publikisht me partnerin biznesmen, shfaqet e rrumbullakosur… por seksi (Fotot)">Zaimina del për herë të parë publikisht me partnerin biznesmen, shfaqet e rrumbullakosur… por seksi (Fotot)

Rreth një muaj më parë solli në jetë vajzën e saj, por edhe pse pak shpejt, nuk ka dashur të lërë pa ndjekur në sallë një spektakël aq të bukur sa ajo e balerinëve shqiptarë të famshëm në botë, të cilët u mblodhën pak ditë më parë në Pallatin e Kongreseve. Zaimina si kurrë më    

EMRI/ Vret kushëririn e qëllon me sëpatë kokës disa herë, kush është autori">EMRI/ Vret kushëririn e qëllon me sëpatë kokës disa herë, kush është autori

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Gumenice te Vlores, kur nje 40-vjecar ka lene te vdekur me disa goditje sepate ne koke kusheririn e tij. Gazetari i “Panorama” ben me dije se policia ka arrestuar autorin, shtetasin Dilaver Veshaj, 40 vjeç. Njoftimi i plote Vret me sëpatë të afërmin e tij, kapet dhe arrestohet në    

E quajti vulgare, Nano për Bejlerin: Nuk kam punë me të, i kërkoj falje nëse e kam ofenduar">E quajti vulgare, Nano për Bejlerin: Nuk kam punë me të, i kërkoj falje nëse e kam ofenduar

Pas kritikave për veshjen ku në emisionin “Provokacija” përmendi emrin e moderatores Ilda Bejleri, analisti Mustafa Nano i ka kërkuar publikisht falje kësaj të fundit. Gjatë emisionit të mbrëmshëm në “Zonë e Lirë”, ndër të tjera sqaroi se nuk e kishte personale me Ildën, por me fenomenin e veshjes në ekran… Te plote e gjeni    

Aksion i madh në gjithë vendin, raportohet për zyrtarë e policë të ndaluar">Aksion i madh në gjithë vendin, raportohet për zyrtarë e policë të ndaluar

Në vijim të aksionit të nisur dje në Lezhë, finalizuar me prangosjen e kreut të bashkisë, 7 zyrtarëve dhe me fletë arreste për 23 të tjerë, policia ka nisur aksion në disa qytetet të vendit. “News 24” bën me dije se aksioni është zhvilluar në Tiranë, Lezhë, Kukës, Dibër, Shkodër, Korçë. Thuhet se mes të    

VIDEO/ Shtrin përtokë kalimtarin, shoferi shton shpejtësinë dhe ikën. Kur e kap policia…">VIDEO/ Shtrin përtokë kalimtarin, shoferi shton shpejtësinë dhe ikën. Kur e kap policia…

Nuk vene mend drejtuesit e mjeteve, edhe pas ndeshkimeve ne mase nga ana e policise. Vetem gjate nates ne Tirane jane arrestuar 5 drejtues mjetesh te arrestuar per drejtim mjeti ne gjendje te dehur. Njeri prej tyre, ne gjendje te dehur aksidentoi kembesorin 29 vjec dhe ia mbathi me shpejtesi pa i dhene ndihme. Policia ben    

Abuzimi me 234 mijë m2 prona në bregdet, arrestime të tjera gjatë natës. Para Bashkisë Lezhë…">Abuzimi me 234 mijë m2 prona në bregdet, arrestime të tjera gjatë natës. Para Bashkisë Lezhë…

Detaje te reja nga skandali me pronat ne Lezhe qe coi ne pranga kreun e bashkise dhe 7 zyrtare, ndekrohe qe jane prere 23 flete arrestesh. Gezetari i “Panorama” ben me dije se gjate nates ka pasur persona te tjere te ndaluar ne lidhje me kete ceshtje. “Emrat ende nuk jane bere te ditur policia    

Tensionet në kulm/ Putin i përgjigjet me hakmarrje Britanisë: Brenda një jave…">Tensionet në kulm/ Putin i përgjigjet me hakmarrje Britanisë: Brenda një jave…

Rusia del me vendimin e prere. Pas ultimatumit te Britanise dhe debimit te 23 diplomateve ruse nga Anglia, Rusia ia ka kthyer me te njejten monedhe. “23 diplomatë britanikë duhet të largohen nga vendi brenda një jave”- ka deklaruar Moska zyrtare. Ministria e Jashtme tha se do të mbyllte gjithashtu Këshillin Britanik në Rusi. Ministria    

VIDEO/ Gara shpejtësie me makinat luksoze në Tiranë, ja si e pësojnë tre drejtuesit">VIDEO/ Gara shpejtësie me makinat luksoze në Tiranë, ja si e pësojnë tre drejtuesit

Tre drejtues mjetesh me makina luksoze benin gara shpejtesie ne Unazen e Madhe ne Tirane, por pasi i vihet pas policia e pesojne keq. Njeri ishte me Mercedes-Benz GLC 43 AMG, tjetri me BMW M6 dhe i treti me Audi A7. Njoftimi i policise Pas disa telefonatave ne adrese te salles operative te Drejtorise Vendore te Policise    

Idrizi: Likën e mbajta me bukë kur ishte i dënuar, ja e vërteta e pretendimeve për hotelin në Slloveni">Idrizi: Likën e mbajta me bukë kur ishte i dënuar, ja e vërteta e pretendimeve për hotelin në Slloveni

Sinan Idrizi nuk men don se ndaj Flamurtarit ka një plan që kërkon ta dëmtojë, por njerëz të veçantë, të cilët i ka cilësuar si të pacipë. Në një prononcim të dhënë për “Panorama Sport”, administratori Idrizi deklaroi se arbitra të veçantë e kanë gjykuar Flamurtarin me tendencë, por ai tha se duhet të shikohet    

Trump nuk ndalet, e pëson zyrtari i lartë i FBI. Pas shkarkimit bën deklaratën ‘tronditëse’">Trump nuk ndalet, e pëson zyrtari i lartë i FBI. Pas shkarkimit bën deklaratën ‘tronditëse’

Prokurori i Përgjithshëm i SHBA-së, Jeff Sessions ka shkakuar zëvendësdrejtorin e FBI-së Andrew McCabe, i cili është kritikuar nga presidenti Donald Trump se ka shfaqur “paragjykim” në hetimin në lidhje me raportet e fushatës së tij me Rusinë. Session më 16 mars ka thënë se e ka shkarkuar McCabe dy ditë para se ai të