Si u arrestua nga agjentët civilë Frran Frrokaj, s’kishte dijeni, e nxorën nga zyra dhe… (VIDEO)

Dalin detaje nga arrestimi i kreut te Bashkise se Lezhes. Dje, kryetari i Bashkisë Lezhë, Fran Frrokaj, është arrestuar në zyrën e tij rreth orës 12:00. Kanë qenë disa agjentë policie, të veshur civilë e të ardhur nga Tirana, të cilët kanë bërë shoqërimin pa pranga të kryebashkiakut të Lezhës në ambientet e komisariatit të    

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *