Aksion i madh në gjithë vendin, raportohet për zyrtarë e policë të ndaluar

Në vijim të aksionit të nisur dje në Lezhë, finalizuar me prangosjen e kreut të bashkisë, 7 zyrtarëve dhe me fletë arreste për 23 të tjerë, policia ka nisur aksion në disa qytetet të vendit. “News 24” bën me dije se aksioni është zhvilluar në Tiranë, Lezhë, Kukës, Dibër, Shkodër, Korçë. Thuhet se mes të    

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *