Shkresa/ Prokurorët që hetojnë Saimir Tahirin “braktisin” Shullazin

Prokurorët e dosjes në ngarkim të ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri kanë ‘braktisur’ seancën e sotme në ngarkim të Emiljano Shullazit. Gazetari i “Panorama” raporton se paraditen e sotme mungesa e dy prokurorëve Elisabeta Imeraj dhe Ened Nakuçi e ka bërë të pamundur zhvillimin e seacnës së radhës në ngarkim të Emiljano Shullazit. Ata nuk    

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *