LAJM I FUNDIT/ Zbardhen raportet që Këshilli i dërgoi Kuvendit për Saimir Tahirin

Zbardhen raportet qe Keshilli i Mandateve dhe Rregullores i ka derguar Parlamentit te Shqiperise lidhur me kerkese ne prokurorise per dheninen e autorizimit per arrestimin e deputetit Saimir Tahiri, kontrollin personal dhe te baneses se tij. Ja cfare thuhet ne faqen e Kuvendit ku edhe jane publikuar: “Ditën e hënë, date 23 tetor 2017, në    

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *