Flasin 6 juristët e njohur: Ku gaboi prokuroria me Tahirin. Kritika e Eni Çobanit për vendimin e Ramës

Gjashtë juristë nga më të njohur në vend e cilësojnë të nxituar kërkesën e prokurorisë për të arrestuar ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Të ftuar në emisionin “Debati në Channel One” të gazetarit Roland Qafoku, Shefqet Muçi, Ermir Dobjani, Vladimir Meçe, Eni Çobani, Ferdinand Doja dhe Bashkim Sulstarova, bënë publike sipas tyre gabime juridike te    

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *