EMRI/E përplasi makina, studentja shqiptare ndërron jetë në spital

Një studente 27 vjeçare shqiptare ka ndërruar jetë në spital, pas një aksidenti që i ndodhi natën e shtunë në Solarolo, përgjatë Felisio, dhe viktima mësohet se po udhëtonte me biçikletë. Ajo vdiq në spital dy ditë pasi u godit nga një makinë në Solarolo, vendi dhe ku ajo jetonte. Viktima e këtij aksidenti është,    

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *