Tragjike, ndërron jetë në spital fëmija 8-vjeçar që e shtypi ‘Benz’-i

Ka nderruar jete ne spital femija 8 vjeçar e aksidentuar dy dite me pare në Katund të Sukthit. 52-vjeçari me iniciale F.P ka qenë duke drejtuar automjetin e tij tip “Benz” dhe ka shtypur 8-vjeçaren me iniciale E.B. E mitura u dërgua me urgjencë në Spitalin e Traumës por nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra.    

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *