Zjarr i madh në Belsh, rrezikohen disa banesa (video)

Rritja e ndjeshme e temperaturave, ka kthyer sërish frikën nga zjarret. Kështu, një vatër zjarri e fuqishme është shfaqur në Belsh. “BalkanWeb” mëson se nga përmasat e flakëve, të cilat thuhet se janë të mëdha, rrezikohen disa banesa, mes të cilave është shtëpia e Kulturës dhe një karburant. Të gjendur përballë kësaj situate, vetë komuniteti    

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *