Serena Williams me kostum banjo në dasëm

Serena Williams është bërë papritur pjesë e një dasme teksa po shijonte ca rreze dielli në plazhin e Miamit.

82e73eb8-1d98-4672-ab64-a4689a1b225e---0-

Caroline Wozniacki ishte bashkë me te ftuarit e saj në këtë plazh duke bërë disa fotografi.

Menjëherë, pjesë e shkrepjeve është bërë edhe ylli i tenisit Serena, e cila ka bërë kontrast me dasmorët e veshur të gjithë me të bardha.
Serena kishte veshur bikini në ngjyrë leopard dhe një kapele të kuqe dhe shfaqte trupin e saj atletik prej një lojtareje tenisi.

Serena kishte shprehur edhe më parë simpati për Caroline duke thënë se e dashuroj barkun e saj të sheshtë dhe trupin elegant.

Të mërkurën ajo luajti për Grand Slam dhe humbi në raundin e dytë.
 

Related News

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *